zpet

Classic

Classic

Comfort

Comfort

Comfort V+

Comfort

 

Plastokno - činžovní a panelové domy

Také činžovní a panelové domy si žádají svou rekonstrukci. Nejenom okna, dveře a zimní zahrady by neměly být opomenuty.
Stejně jako rodinné domy, tak také činžovní a panelové domy vám díky kvalitním oknům a dveřím dokážou nabídnout daleko nižší spotřebu energie na vytápění.
Jsme společnost, která vám nabízí prvotřídní plastová i hliníková okna vhodná do činžovních a panelových domů.

Plastokno – specialista na plastová okna – činžovní a panelové domy

Díky našim letitým zkušenostem ve výrobě hliníkových a plastových oken i dveří vám můžeme nabídnout skutečnou kvalitu všech našich produktů. Také díky našemu kvalitnímu týmu, který je složen z profesionálních pracovníků, dokážeme splnit i ty nejnáročnější úkoly a požadavky našich klientů.
Díky našim bohatým zkušenostem a spolupráci s bytovými družstvy jsme schopni zrealizovat také zakázky výměny oken či dveří pro všechny typy činžovních a panelových domů.

Takovou rozsáhlou rekonstrukci, jako je výměna oken či dveří v činžovních nebo panelových domech, pokud vyberete ty správná, je zásah, který se provádí jednou za život. Proto věnujte jeho realizaci výraznou pozornost a svěřte ji do rukou odborníků – do našich rukou.
S námi máte jistotu, že si pořídíte pouze kvalitní produkty za přijatelnou cenu. Veškeré produkty naší společnost jsou s garancí maximální kvality a spolehlivosti.

Hledáte-li perfektní kvalitu produktů, jednoduchou obsluhu a zároveň dlouhou životnost a snadnou údržbu, kontaktujte nás. Rádi vám nabídneme naše produkty, nejen stínící techniku, ale také další naše produktové řady.

Zákaznická linka: 840 111 330

Tel.: +420 244 400 727
+420 244 400 651
+420 244 400 739
+420 244 404 033

Email: info@plastokno.cz

Breadcrumbs