zpet

Classic

Classic

* * * * *

popis
 • Základní funkce – jednoduché a pohodlné užívání
 • Stavební hloubka – zvýšené izolační vlastnosti
 • Svařované těsnění – dokonalá tepelná ochrana
 • Kvalita komponentů – dlouholetá funkčnost oken
 • Příznivá cena – rekonstrukce panelových bytů
Zobrazit podrobnosti>>

Plastové okno Classic má všechny důležité funkce, které každodenně usnadňují jeho obsluhu i užívání. Profil se silnostěnnými pěti komorami HDT činí z plastového okna Classic jedno z nejlepších oken v základní třídě stavební hloubky 70 až 75mm. Komory mají vliv především na velké zlepšení tepelně-izolačních parametrů a jeho pevnost. Další jeho výhodou je tepelně svařované těsnění, které v rozích zaručuje dokonalou těsnost a má také velký vliv na vylepšení i akustické ochrany celého okna. Kvalita všech použitých komponentů (kombinace profilu profine, izolačního dvojskla i celoobvodového kování) zaručuje funkčnost plastového okna po dlouhá léta. Okno Classic je ideální pro rekonstrukce panelových a činžovních bytů, nebo pokud hledáte solidní a značkové řešení za příznivou cenu.

přednosti
profil

ProfilNěmecký profilový systém profine KBE Classic je pětikomorový s HDT konstrukcí o šířce (stavební hloubce) 70 mm. Provedení High Definition Technologi zaručuje vysokou pevnost profilu a je šetrný k životnímu prostředí. Označení Green Line už jen podtrhuje kvalitu jeho adetiv na bázi vápníku a potvrzuje jedinečnou pevnost těchto materiálů. Profil profine Classic se považuje za ideální pro rekonstrukci panelových bytů, kde jsou extrémně velké rozměry křídel.

kovani

KováníNěmecké kování Roto NT s funkčním standardem:

 • mikroventilace – zaručuje pomocné větrání,
 • blokáda kliky – zaručuje ochranu proti chybné manipulaci klikou,
 • bezpečnostní prvek – zvyšuje odolnost proti vloupání.
tesneni

TěsněníJde o systém dvojitého dorazového těsnění AD (Anschlagdichtung), které zajišťuje těsnost na vnější hraně rámu a vnitřní hraně křídla. Samotné těsnicí gumy jsou vyrobeny z trvanlivé kaučukové a silikonové hmoty s vysokou odolností proti UV záření.

sklo ramecek

Sklo a rámečekStandardně se osazuje izolačním dvojsklem Ug=1,0 W/m2K s teplým distančním rámečkem vyrobeným nejnovější technologií spojování (bez stříhání rámečku v rozích skla). To zaručuje vysokou těsnost skla a zachování jeho vynikajících tepelných vlastností po dlouhá léta.

Okno ClassicOkno Classic má všechny důležité základní funkce, které každodenně usnadňují jeho obsluhu a užívání. Kvalita použitých komponentů zaručuje trvalost a funkčnost okna po dlouhá léta.

záruka
Záruka na Classic 5 let
Podmínky záruky jsou stanovené v záručních podmínkách PLASTOKNO
Stavební hloubka rámu 70
Pohledová šířka rám+křídlo 112 mm (63+49)
Počet komor rámu 5
Typ těsnění AD
Tepelná izolace okna Uw
Sklo Ug = 1,0
Uw = 1,2 W/m²K
Zvuková izolace 32 a více dle zasklení
Bezpečnost Možnost i třídy WK2
Detaily ke stažení

Řez profilu Classic
Prospekt profilu Classic

barva
antracit
bahenní dub
mahagon
ořech
zlatý dub

galerie
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic

Doplňky k oknům

 • handy
 • roto
 • sgs
 • si
Breadcrumbs