zpet
Dveře
Dveře
Dveře
Dveře
Dveře
Dveře
Počet zobrazení 
Titulek Autor Zobrazení
Dveře balkónovéxx Napsal Super User 1209

Plastokno - dveře

Dveře – můžeme je pokládat za jednu z nejdůležitějších součástí každého domu, bytu nebo jiné komerční či průmyslové budovy. Svou roli má na téměř neodmyslitelné pozici, ať už se jedná o dveře vchodové, dveře balkónové, dveře vedlejší, dveře skládací, sklopné či posuvné.
Z důvodu zmiňované důležitosti dveří je důležité jejich výběr nepodcenit a věnovat mu patřičnou důležitost. Zvlášť výraznou důležitost přikládáme k výběru dveří vchodových, protože ty nám dávají nejen pocit bezpečí domova, ale především nás i chrání před nezvanými hosty.
Naše společnost pro vás zařadila do svého sortimentu hned několik typů dveří, které vám nabídnou očekávanou kvalitu i dlouhodobou životnost spojenou s výraznou odolností.

U nás si můžete vybrat z následujících typů dveří:

- dveře vchodové včetně možnosti výběru nejrůznějších výplní
- dveře balkónové
- dveře vedlejší
- dveře posuvné skládací
- dveře posuvně sklopné
- dveře posuvné bez prahové

Při volbě nových dveří, ať už se jedná o jakýkoliv typ dveří, je důležité brát v úvahu, aby jejich výběr splňoval základní požadavky. Mluvíme o požadavcích, jako je například jejich bezpečnost, izolační vlastnosti a v neposlední řadě estetickou funkci.

Naše společnost se ve svém oboru – také výrobě dveří – pohybuje již řadu let. Během této doby jsme získali mnoho zkušeností, díky kterým vám nyní můžeme nabídnout skutečnou kvalitu a vynikající životnost.
Jsme společnost, která je tu pro vás. Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně naší produktové řady nebo potřebujete poradit s výběrem těch správných dveří, rádi vám pomůžeme. Můžete nás kontaktovat prostřednictvím těchto kontaktních údajů:

Zákaznická linka: 840 111 330

Tel.: +420 244 400 727
+420 244 400 651
+420 244 400 739
+420 244 404 033

Email: info@plastokno.cz
Breadcrumbs