zpet

Plastokno - hliník

Hliník se jako materiál vyznačuje dlouhou životností, výraznou pevností a také moderním designem. Pro tyto i mnohé další důvody je vyhledávaným materiálem pro výrobu hliníkových oken i dveří.
Díky své pevnosti jsou hliníková okna a hliníkové dveře žádané všude tam, kde se očekává jejich zvýšená manipulace a odolnost. Může se jednat o průmyslové, komerční i bytové výstavby – nejrůznější komerční centra, technické budovy, tovární areály a komplexy. Jejich využití se v menší míře najde i v moderních bytových výstavbách.
 
Hliník jako materiál je výborný vodič tepla, proto je jejich využití k výrobě hliníkových oken a dveří vítané. Z tohoto důvodu je profil okna složen ze dvou částí, jež jsou pevně spojeny pomocí tzv. izolačních můstků. Tímto dochází k výborné tepelné izolaci.

Ptáte se, jaké jsou důvody pro volbu hliníkových oken nebo hliníkových dveří?
Uvádíme jich hned několik:

-          dlouhá životnost
-          výborné izolační termovlastnosti
-          výrazná pevnost
-          požární odolnost
-          odolnost vůči vodě – hliník nerezaví

Hliníkové dveře, hliníkové fasády, hliníková okna

Chcete-li mít doma kvalitní produkt z prvotřídního materiálu, jednoznačně volte hliník. Průzkumy dokazují, systém využití hliníku jako materiálu k výrobě hliníkových oken i dveří dosahuje nejlepších výsledků nejen v oblasti funkčnosti, ale také co se týče designu.
Pokud mluvíme o hliníkových fasádách, s použitím hliníku můžeme docílit velmi ekonomického řešení při realizaci fasády.

Je-li hliník jako materiál k výrobě hliníkových oken, dveří či hliníkových fasád netradiční a máte na nás jakýkoliv dotaz, využijte, prosím, tyto kontaktní údaje:

Zákaznická linka: 840 111 330

Tel.: +420 244 400 727
+420 244 400 651
+420 244 400 739
+420 244 404 033

Email: info@plastokno.cz

Breadcrumbs