zpet

O firmě

PLASTOKNO – plastová okna

Společnost PLASTOKNO - specialista na plastová okna – vznikla v roce 2002 spojením techniků různých profilových značek.  Díky tomu vám můžeme nabídnout různé druhy oken, od klasických plastových přes chytrá okna nové generace (inteligentní technologie, které jsou v Evropské unii patentovány a zajišťují výměnu vzduchu) až po nízkoenergetická a pasivní okna pro ty nejmodernější domy. Díky takhle velkému záběru značek profilů a typům systémů jsem schopni navrhnout řešení přesně na míru dle polohy, výšky, typu i využití objektu, nebo jen vaší potřeby.

Kvalita. Všechny výsledky naší společnosti jsou založeny na kvalitní práci a vysoké technické úrovni celého pracovního týmu. Za nejdůležitější považujeme neustálé vzdělávání nejen obchodních a technických zástupců, ale i našich montážních skupin, díky tomu patříme ke špičkám ve svém oboru a poskytujeme záruku na vybrané výrobky až 10 let.

Jsme také držitelem certifikátů ISO 9001 a ISO 14001 na výrobu, prodej a montáž plastových a hliníkových oken či dveří.

small cert 1 small cert 1
ISO 9001 ISO 14001

Technické poradenství. Vzhledem k naší odbornosti doložené certifikáty jsme schopni zajišťovat i ty nejnáročnější zakázky k vaší spokojenosti. Hlavní důraz je kladen na komplexnost při provádění zakázky – nabízíme technické poradenství při přípravě, odbornou realizaci i servisní údržbu zakázek. Od roku 2005 poskytujeme nezávislé odborné poradenství.

Naší snahou není totiž jen technicky vyspělý tým pracovníků, ale též vzdělávání laické veřejnosti, aby se sama mohla zorientovat v chaotickém trhu. Tím pomůžeme zajistit kvalitní výběr z toho nejlepšího, co evropský trh v okenních systémech vůbec nabízí.

Naši technici také přispívají svými články do mnoha odborných časopisů a stavebních portálů právě proto, aby dali jasné a konkrétní informace zákazníkům, kteří už nechtějí tápat v nepřeberném množství okenních systémů různých kvalit. Tím jsme dali jasnou výzvu konkurenci, že nemůže stavět prodej oken na polopravdách a lžích, a snažíme se tak ochránit zákazníky.

PLASTOKNO - váš spolehlivý partner. Naše společnost se dynamicky rozvíjí již více než 10 let. Během své existence prokázala svoji silnou stabilitu na trhu a pro zákazníky je spolehlivým partnerem na vysoké technické úrovni. Důkazem toho jsou právě oni - spokojení zákazníci, kteří se k nám vracejí a hlavně, dále nás doporučují.

Práce

Breadcrumbs