zpet

Classic

Classic

Classic V

Classic

Comfort

Comfort

Comfort+

Comfort

Comfort V+

Comfort

Plastová okna – Plastokno – specialista na plastová okna

Současný trh s plastovými okny je již natolik rozšířen, že pojem „plastová okna“ není žádnou novinkou. Plastová okna jsou instalována v mnoha domech, bytech i komerčních budovách a to hned z několika důvodů.

Plastová okna výrazně snižují energetickou náročnost dané budovy a v porovnání s klasickými dřevěnými okny po vás vyžadují téměř nulovou údržbu, pomineme-li klasické mytí skleněných výplní a plastových rámů.
Plastová okna nemusíte co pár let brousit, znovu lakovat, kytovat, …. Opravdu stačí párkrát do roka je pouze umýt a promazat jeho mechanické části.
Plastová okna jsou v současnosti dosti žádanou součástí mnoha staveb a to nejen díky zmiňované energetické úspoře pro váš dům, ale také z důvodu finanční dostupnosti.

Mezi další výhody plastových oken můžeme řadit také dlouhou životnost, vynikající funkčnost i konstrukční vlastnosti.

Plastová okna od specialisty – Plastokno

Naše společnost Plastokno vám ke všem těchto výhodám plastových oken nabízí navíc plně kvalifikovaný servis podpořený dlouhodobými zkušenostmi v tomto oboru.
Jsme společnost, která se ve svém oboru podnikání pohybuje již řadu let. Proto jsme schopni poskytnout vám pouze kvalitní produkty i nadstandardní služby.
S námi máte mnoho možností, jaké plastové okna pořídit. Plastová okna nabízíme hned v několika typech materiálů, které mají největší podíl nejen na jejich energetické úspoře.

Jsme profesionálové v oboru, kteří by vám rádi nabídli to nejlepší pro vás. Věříme, že se v tomto ohledu nemusíte dokonale orientovat, proto vám rádi poskytneme kompletní informace o vlastnostech a typech plastových oken, s pomocí kterých se jistě správně rozhodnete pro ta nejlepší plastová okna pro váš dům.

Naše plastová okna jsou určena jak pro rodinné domy, tak také pro bytové domy, průmyslové i komerční budovy.
Rádi vám nabídneme naši produktovou řadu plastových oken. Pro jakýkoliv dotaz nás můžete kontaktovat prostřednictvím našich kontaktních údajů.

Zákaznická linka: 840 111 330

Tel.: +420 244 400 727
+420 244 400 651
+420 244 400 739
+420 244 404 033

Email: info@plastokno.cz

Breadcrumbs