zpet

Classic

Classic

* *

popis
 • Základní funkce – jednoduchost užívání
 • Silnostěnný HDT profil – zlepšené izolační vlastnosti
 • Svařované těsnění – zdokonalená tepelná ochrana
 • Kvalitní komponenty – dlouholetá funkčnost oken
 • Příznivá cena – výhodný pro panelové byty
Zobrazit podrobnosti>>

Plastové okno Classic má všechny základní a důležité funkce, které každodenně usnadňují obsluhu i užívání. Profil se silnostěnnými pěti komorami označovanými HDT, dělá z plastového okna Classic jedno z nejlepších oken v základní teplotní třídě a to při stavební hloubce 70mm. HDT komory mají vliv především na zlepšení tepelně-izolačních parametrů a pevnosti profilu. Proto se hodně využívá při rekonstrukcích panelových domů, kde jsou velká otvíravá křídla. Další důležitou výhodou je tepelně svařované těsnění zaručující v rozích dokonalou těsnost, což má za následek zlepšenou akustickou ochranu. Kvalita všech použitých komponentů (kombinace profilu Profine, izolačního dvojskla i celoobvodového kování) zaručuje funkčnost plastového okna po dlouhá léta. Okno Classic je převážně ideální řešení pro rekonstrukce panelových domů a bytů. Ideál naleznete i v solidním a značkovém řešení s izolačním dvojsklem za zajímavou cenu.

Udělejte si čas a přijďte si vyzkoušet kvalitu našich oken.

přednosti
profil

ProfilNěmecký profilový systém Profine KBE Classic je pětikomorový se šířkou (stavební hloubkou) 70 mm. Provedení High Definition Technology zaručuje vysokou pevnost profilu a je šetrný k životnímu prostředí. Označení Green Line podtrhuje ochranu životního prostředí i kvalitu jeho adetiv na bázi vápníku, čímž potvrzuje jedinečnou pevnost těchto materiálů. Profil Profine KBE se považuje za ideální řešení pro rekonstrukce panelových bytů, kde jsou extrémně velké rozměry křídel.

kovani

KováníNěmecké kování Roto NT s funkčním standardem:

 • mikroventilace – zaručuje pomocné větrání,
 • blokáda kliky – zaručuje ochranu proti chybné manipulaci,
 • bezpečnostní prvek – zvyšuje odolnost proti vloupání.
 • hliníková klika
tesneni

TěsněníJde o systém dvojitého dorazového těsnění AD (Anschlagdichtung) zajišťující těsnost na vnější hraně rámu a vnitřní hraně křídla. Samotné těsnicí gumy jsou vyrobeny z trvanlivé kaučukové a silikonové hmoty s vysokou odolností proti UV záření.

sklo ramecek

Sklo a rámečekStandardně se osazuje izolačním dvojsklem Ug=1,0 W/m2K s teplým distančním rámečkem vyrobeným nejnovější technologií spojování (bez stříhání rámečku v rozích skla). To zaručuje vysokou těsnost skla a zachovává vynikající tepelné vlastnosti po dlouhá léta.

Okno ClassicOkno Classic má všechny důležité základní funkce, které každodenně usnadňují jeho obsluhu a užívání. Kvalita použitých komponentů zaručuje trvalost a funkčnost okna po dlouhá léta.

záruka
Záruka na Classic 5 let
Podmínky záruky jsou stanovené v záručních podmínkách PLASTOKNO
Stavební hloubka rámu 70
Pohledová šířka rám+křídlo 112 mm (63+49)
Počet komor rámu 5
Typ těsnění AD
Tepelná izolace okna Uw
Sklo Ug = 1,0
Uw = 1,2 W/m²K
Zvuková izolace 32dB a více dle zasklení
Bezpečnost Možnost i třídy WK2
Detaily ke stažení

Řez profilu Classic
Prospekt profilu Classic

barva
antracit
bahenní dub
mahagon
ořech
zlatý dub

galerie
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
Clasic
 • kvalita
 • img
 • sgs
 • si

Doplňky k oknům

Breadcrumbs