zpet
neproklik

Plastokno - rodinné domy novostavby

Jste v situaci, kdy přemýšlíte nad výstavbou nového rodinného domu nebo jste již dokonce ve fázi, kdy už jste s výstavbou začali, ale nemáte stále vybrané okna pro váš nový dům? Poté by vás mohla zajímat naše nabídka plastových i hliníkových dveří, oken, fasád nebo také zimních zahrad.

Plastokno – specialista na plastová okna – novostavba pouze s kvalitními materiály

Každá stavba, obzvlášť jedná se o novostavbu, si vyžaduji použití kvalitních materiálů. Pouze tak se docílí toho, že výsledná stavba bude nabízet maximální kvalitu a životnost všech částí novostavby.

Takových kvalit můžete docílit s produkty naší společnosti Plastokno – specialista na plastová okna. V kompletním sortimentu naší společnosti jsou kvalitní produkty, se kterými se vám podaří vybudovat rodinný dům – novostavbu dlouhé životnosti.

Dnešní rychlá doba nás neustále bombarduje produkty, které plní pouze spotřební funkci. Pro nás je ale důležité nabídnout Vám plastová okna, které svou kvalitou zajistí nejen výrazné snížení vašich nákladů vynakládaných za energii, ale i maximální komfort obsluhy a dlouholetou funkci. Naše záruční doba na vybraná plastová okna je až 10let.

Při výstavbě novostavby – rodinného domu propojte moderní design a kvalitní profil pro vaše okna a dveře, tím zajistíte výrazně nižší náklady za vydanou energii (úspora až 25%).

My vám pomůžeme zrealizovat vaše nové bydlení v tom nejefektivnějším provedení.
Náš sortiment hliníkových i plastových oken, dveří, fasád je určen pro výstavbu nízkoenergetických staveb i pasivních domů.

Věříme, že naše produktová řada bude plně vyhovovat vašim potřebám i očekáváním. Vyrábíme kvalitní produkty, které se vyznačují jednoduchou a komfortní obsluhou, precizních pracováním a s tím spojenou dlouhou životností, dokonalou těsností i akustickou ochranou, elegantním designem a hlavně příznivými cenami.

Rádi bychom vám nabídli naše služby nebo také informace, které hledáte. Stačí nás pouze kontaktovat. Zavolejte nám na zákaznickou linku 840 111 330, na telefon +420 244 400 727 nebo nám napište na email info@plastokno.cz.
Breadcrumbs