zpet

V této kategorii nejsou žádné články. Jsou li na stránce zobrazeny podkategorie, mohou obsahovat články.

Plastokno - stínící technika a venkovní žaluzie

Rádi byste si dopřáli kvalitní a přitom vkusné stínící techniky, díky které bude váš domov příjemně zastíněn v horkých letních dnech? Nelíbí-li se vám nevzhledné závěsy či záclony a hledáte pro svá okna či dveře něco nového, moderního a originálního, potom jsou pro vás venkovní žaluzie vhodným řešením.


Nabídka venkovních žaluzií a stínící techniky

Naše studio – Plastokno – vám nabízí bohatý výběr ze stínící techniky. Nabízíme Vám nejen venkovní žaluzie, ale také vnitřní žaluzie, plissé, látkové rolety, markýzy, venkovní rolety, sítě proti hmyzu, japonské stěny a také vertikální žaluzie.

Stínící technika může být zpracována jak v horizontálním, tak také ve vertikálním provedení. Výhodou této stínící techniky je nejen jejich funkce, tedy protisluneční nebo i termoizolační clony, ale také vkusný a estetický vzhled a sladění celého interiéru s touto stínící technikou.
Stínící technika z naší produkce je využitelná jak ve vašem interiéru, tak také exteriéru. Rádi vám nabídneme naši produktovou řadu stínící techniky, která může být přizpůsobena i vašim individuálním požadavkům. Rádi vám nabídneme stínící techniky venkovní i vnitřní takových parametrů, které budou plně vyhovovat jak vašim potřebám, tak také vašim požadavkům.

Jsme  zde také pro to, abych vám poskytli kvalitní poradenství v oblasti interiérové a exteriérové stínící techniky.
Rádi vás také přivítáme v naší prodejně, kde si můžete naše produkty prohlédnout z blízka. Součástí našich služeb je také výpomoc nejen s realizací, ale také s návrhem vzhledného zastínění oken, teras nebo i zimních zahrad.

Hledáte-li perfektní kvalitu produktů, jednoduchou obsluhu a zároveň dlouhou životnost a snadnou údržbu, kontaktujte nás. Rádi vám nabídneme naše produkty, nejen stínící techniku, ale také další naše produktové řady.

Zákaznická linka: 840 111 330

Tel.: +420 244 400 727
+420 244 400 651
+420 244 400 739
+420 244 404 033

Email: info@plastokno.cz

Breadcrumbs