O nás          Reference          Ke stažení          Kontakt
Search
Close this search box.

exklusive

Dveře o vás mnohé napoví, proměňte tedy ty své v opravdovou bránu do svého domova.

Ladnost

dokonalé splynutí

Exklusive jsou vstupní dveře s lepenou překryvnou výplní. A jak je již z názvu patrné, jedná se o vzhledově asi nejzajímavější provedení vstupních dveří, kde je deska dveřní výplně vlepena na křídlo vstupních dveří. Tím vzniká dokonalé splynutí v jednolitý prvek, který svou ladností a elegancí opravdu zvýrazní krásu vašeho vstupu.

Typ dveří: E1; E2; E3; E4; E5; E6; E7; E8

Funkčnost

dlouhé madlo pro lepší uchopení

Dokonalý půvab podtrhne dlouhé madlo, které se dá i zapustit do hliníkové výplně. K tomu, aby exkluzivita dveří u vašeho domu byla opravdu vidět, používáme verzi v hliníkovém provedení vstupních dveří, která umožňuje vyrobit velké rozměry hlavního křídla a nechá tak vyniknout jejich krásu i eleganci.

Typ dveří: E9; E10; E11; E12; E13; E14; E15; E16

Bezpečí

a otočné panty v ose

Dveře EXKLUSIVE jsou nejpoužívanějším provedením u všech domů s dominantním vstupem z ulice, tak aby vynikla jejich opravdová exkusivita. Podívejte se na styly, který by nejvíce propojili vaší osobnost a originalitu s elegancí vašeho nového vstupu.

Novinkou u dveří EXKLUSIV je otvírání PIVOT, což jsou otočné panty v ose.

Parametry

EXKLUZIVE dveře a jejich základní příslušenství

Různé barvy profilů:

Různé typy skel:

Kontrola přístupů a samozavírače:

Různé barvy profilů

Ano

Různé typy skel

Ano

Kontrola přístupů a samozavírače

Ano

Ano

Ano

Ano

Dokumenty

Barvy profilů

Kliky

Druhy skla

Manuál

Záruka:

3 roky

Naše realizace

Prohlédněte si naše dokončené projekty​

Historie vchodových dveří

Vždy je potřeba si uvědomit, že vstupní dveře do domu nebo firmy jsou nejvíce namáhaný prvek. Proto ty funkční musí být kvalitní a poctivé. A mají-li být opravdu poctivé, musí mít všechny prvky zpevnění, aby vydrželi každodenní zátěž otevírání a zavírání, (protože každý člen domácnosti, u firem nemluvě, jde minimálně jednou denně ven a zase zpátky domů, to znamená že se otevřou a zavřou minimálně 320kráx/měsíčně když jste jen 4). A budou-li mít všechny zpevňující prvky, v šesti směrech seřiditelné panty, kvalitní zavírací čep a budou-li i bezpečnostní. Budu vždy stát peníze.

Ale jako každá věc, by kromě toho, že musí fungovat, měla přinést i radost a spokojenost, tak abyste se z nich nejen těšili, ale abyste se s nimi nestyděli i pochlubit. Proto výběru věnujte svůj čas. Opravdu se Vám to vyplatí.

Do vstupních dveří EXKLUSIVE osazujeme jedno jazýčkový zámek s bezpečnostními háky ovládané na klíč, aby při uzamčení došlo nejvyššímu stupni zajištění. Dveře ale kromě klíče, můžete osadit elektrickým, nebo elektromotorickým zámkem, kdy jejich uzavírání ovládáte přes biometrický scan, či otisk prstu, Bluetooth, chytrou síť, telefon a mnoho dalších funkčních novinek s kterými je můžete propojit přesně podle vašich představ.

líbí se vám exklusive vchodové dveře?

Zašlete nám nezávaznou poptávku. Připravíme Vám nabídku na míru.