O nás          Reference          Ke stažení          Kontakt
Search
Close this search box.

Jsme plastokno

Jsme specialisté na plastová a hliníková okna

plastová okna

Společnost PLASTOKNO – specialista na plastová okna – vznikla spojením techniků různých profilových značek. Můžeme Vám nabídnout nejen klasická okna v dorazovém systému AD, ale i technicky vyspělejší okna ve středovém systému MD až po nové inteligentní technologie, které jsou v Evropské unii patentovány a umí zajistit konstantní výměnu vzduchu (tzv. chytrá okna). Díky tomu Vám navrhneme řešení přesně na míru dle polohy, výšky, typu i využití objektu.

Kvalita

Všechny výsledky naší společnosti jsou založeny na kvalitní práci a vysoké technické úrovni celého pracovního týmu. Za nejdůležitější považujeme neustálé vzdělávání nejen obchodních a technických zástupců, ale i montážních skupin – u Eurowindoor academy, díky tomu patříme ke špičkám ve svém oboru.

Technické poradenství

Tímto neustálým zdokonalováním jsme schopni zajišťovat i ty nejnáročnější zakázky k Vaší spokojenosti. Hlavní důraz klademe na komplexnost při provádění zakázky – tzn. Technické poradenství při přípravě, přes odbornou realizaci až po servisní údržbu námi předaných zakázek. A nejen to, od roku 2005 nabízíme nezávislé technické poradenství bytovým družstvům.

Kvalitní výběr

Naší snahou není totiž jen technicky vyspělý tým pracovníků, ale i základní vzdělávání laické veřejnosti, aby se sama mohla zorientovat v chaotickém trhu, a my jsme jí tím pomohli zajistit kvalitní výběr z toho nejlepšího, co evropský trh vůbec nabízí.

Dostupné informace

Naši technici přispívají svými články do mnoha odborných časopisů a stavebních portálů právě proto, aby dali jasné a konkrétní informace zákazníkům, kteří už nechtějí tápat v nepřeberném množství okenních systémů různých kvalit.

Ale hlavně jsme dali jasnou výzvu konkurenci, že si se zákazníkem nemůžou hrát a stavět prodej oken na lžích.

Plastokno - Váš spolehlivý partner

Naše společnost se dynamicky rozvíjí a během své existence prokázala svoji silnou stabilitu na našem trhu, čímž je pro své zákazníky spolehlivým partnerem na vysoké technické úrovni. Důkazem toho je každoroční růst obratu společnosti a spokojení zákazníci, kteří se k nám stále vracejí a dále nás doporučují.