O nás          Reference          Ke stažení          Kontakt
Search
Close this search box.

Hliníkové pergoly

Relaxační prostor, který propojí zahradu s vaším domem.

Bioklimatická hliníková pergola

Lamely Bioklimatické pergoly se mohou naklápět v průběhu celého dne přesně podle pohybu slunce a přitom zachovají příjemné klima s přirozeným větráním.
Jejich tajemství leží právě v krytu s nastavitelnými polohami lamel: při mírném otevření se otáčejí, aby vytvořily příjemný lehký vánek a přitom zablokovaly přímé sluneční světlo. Když jsou uzavřeny, poskytují ochranu před deštěm, zatímco dešťová voda vystupuje do zabudovaného odvodňovacího systému.

Bioklimatické hliníkové pergoly spolupracují s přírodou tak, aby vám nabízely neustálý blahobyt a relaxaci při měnících se slunečních podmínkách.

Pevná hliníková pergola

Hliníkové pergoly s pevnou střechou s bezpečnostním sklem, jsou velmi stylové řešení pro zastřešení terasy. Moderní typ pevné pergoly, je funkční a hlavně cenově dostupný.

Pergolu je možno navíc rozšířit na jednoduchou zimní zahradu, která vám prodlouží pobyt v zahradě i v chladnějších měsících.

Posuvná hliníková pergola

Hliníkové pergoly s posuvnou neboli shrnovací střechou jsou ideálním propojením otevřených obývacích pokojů se zahradou. Jsou vyrobeny z nepromokavé třívrstvé PVC tkaniny, která vás tak ochrání před nepřízní počasí. 

Po zatažení tkaniny Vám nic nebrání v nerušeném výhledu na oblohu a navíc tím vůbec neubíráte světlo v domě.