O nás          Reference          Ke stažení          Kontakt
Search
Close this search box.
Čistý a moderní styl spojuje energetickou a zvukovou izolaci.

řada comfort

Dokonale propojí izolaci i moderní styl

COMFORT

comfort

Požadavky kladené na moderní okna jsou dnes mnohem vyšší, než tomu bylo v minulosti.

Musí šetřit drahou energii, takže by měla co nejvíce zabránit úniku tepla. Měla by zajistit pohodu bydlení a nepropustit hluk z venku. Navíc musí přinést pocit bezpečí v kombinaci s jednoduchým ovládáním. A neopomenutelná je jejich dlouholetá funkčnost, která by měla zaručit příjemné obytné klima.
A přesně tohle zajistí okna COMFORT.

Kvalitní parametry profilu zajistí naprostou rovnováhu mezi náklady a energetickou efektivitou. Navíc okna COMFORT doporučujeme i pro izolační dvojskla, kdy při stavební hloubce profilu přes 80 mm můžete v budoucnu (vy nebo další generace) vyměnit pouze zasklívací lištu a skla za nová trojskla nebo čtyřskla. Přesně podle toho, kam bude směřovat vývoj v oknech, protože moderní a efektivní styl těchto oken je záruka spokojenosti.

COMFORT +

comfort +

Jsou moderní plastová okna s promyšlenou 7komorovou konstrukcí a středovým těsněním.

Zajišťují optimální izolační účinky a tím podstatně snižují spotřebu vámi používaného tepelného zdroje. Okna COMFORT + se pyšní svou kvalitou zpracování rámů a křídel, kdy přední (obvodová komora) splňuje parametry třídy A. Tím patří mezi špičkové profily, které zajišťují revoluční řešení pro výrobu plastových oken, a to již se stavební hloubkou 82 mm.

COMFORT + je tak velice atraktivní pro všechny nízkoenergetické stavby a ideální pro náročnější rekonstrukce s ohledem na architektonické a energetické řešení.

Zaujali Vás naše produkty?

Zašlete nám nezávaznou poptávku. Připravíme Vám nabídku na míru.