O nás          Reference          Ke stažení          Kontakt
Search
Close this search box.

Comfort

OKna do vaší budoucnosti

Účinnost

možnost zasklení až do hloubky 54 mm.

COMFORT, to jsou 6komorová plastová okna se stavební hloubkou 81 mm a dorazovým těsněním, a to v možné variantě dvou nebo tří stupňů. Tělo profilu má silné proporce jednotlivých komor a díky tomu poskytuje možnost zasklení až do hloubky 54 mm (tedy možnost i dodatečné výměny skla na energeticky úspornější).

COMFORT je tak budoucnost pro ty, kterým záleží nejen na zhodnocení jejich nemovitosti, ale řeší i otázku možností změn pro následné generace.

Rovnováha

mezi náklady a životností

Kvalitní parametry profilu tak opravdu zajistí rovnováhu mezi úsporou energií a vynaloženými náklady. 6ti komorová konstrukce se stavební hloubkou profilu 81 mm v kombinaci s dorazovým těsněním a zvýšenou odtokovou hranou je vhodná pro rekonstrukce všech typů.

Dokonalost

Jednoduché ovladání a úžasná úspora

Požadavky kladené na moderní plastová okna jsou dnes podstatně vyšší, než tomu bylo v minulosti. Musí co nejvíce zabránit úniku tepla, aby co nejlépe šetřila drahou energii, a zajistit jednoduchost ovládání, které musí být propojeno s bezpečnostní a funkčností tak, aby poskytla maximální komfort a pohodlí bydlení. A to vše by mělo být propojeno se zajímavou cenou.

To všechno jsou důvody, proč jsou tato moderní a efektivní plastová okna COMFORT zárukou spokojenosti mnoha zákazníků.

Parametry

Plastová okna COMFORT zárukou spokojenosti mnoha zákazníků.

Doporučované použití skel:

Typ těsnění:

Počet komor:

Stavební hloubka:

Součinitel prostupu tepla celého okna:

Součinitel prostupu tepla sklem:

Součinitel prustupu tepla rámem:

Doporučené sklo:

Izolační trojsklo 4/18/4/18/4 (48mm)

Typ těsnění:

Dorazové dvojité nebo trojité

Počet komor:

6

Stavební hloubka:

81 mm

Součinitel prostupu tepla celého okna:

Uw = 0,5 W/m2k

Součinitel prostupu tepla sklem:

Ug = 0,5 W/m2k

Součinitel prostupu tepla rámem:

Uf = 1,0 W/m2k

Izolační trojsklo 4/18/4/18/4 (48mm)

Dorazové dvojité nebo trojité

6

81 mm

Uw = 0,5 W/m2k

Ug = 0,5 W/m2k

Uf = 1,0 W/m2k

Spousta možností​

Barvy profilů

Ornamentální a neprůhledná skla

Záruka:

5 let

Naše realizace

Prohlédněte si naše dokončené projekty​

Kousek historie

Co vedlo výrobce k použití stavebně hlubšího profilu 81mm, který má stejné teplotní parametry jako profil s hloubkou 76mm? Odpověď je jednoduchá. Cenová úspora za profil se středovým těsněním. Stabilita a pevnost je zajištěna správným osovým uložením ocelové výztuže. Ta zaručí dlouhou životnost i funkčnost, ale přitom došlo k cenové úspoře za středové těsnění.

Je tedy ideální na rekonstrukce chat a jiných rekreačních objektů, za velmi zajímavou cenu. Navíc mají okna COMFORT (naším subjektivním hodnocením) hezčí dekory a propracované struktury dřeva, než jsou barvy u ostatních profilových řad. Je ale důležité brát i v potaz, že následné sjednocení například s vnitřními parapety není tak jednoduché a je vždy lepší je podtrhnout jinou barvou. Obdivovat strukturu a design známého zlatého dubu bude snad každý, obzvlášť v oboustranném provedení dekoru.

Pokud Vám záleží hlavně na zhodnocení nemovitosti a přitom se nechcete hnát do dražších pasivních a nízkoenergetických variant plastových oken, jsou pro vás plastová okna COMFORT tím ideálním řešením.

Historie výrobce profilů DECCO začal s výrobou sice až v roce 2004, ale tím, že vstoupil na trh takto pozdě, musel zajistit kvalitu a technologii výroby na co nejvyšší možné úrovni tak, aby ve stávající konkurenci obstál. DECCO má tak nejen moderní strojní vybavení, ale i vlastní výzkumné a vývojové centrum. Profesionální tým a neustálé certifikování všech produktů v jednotlivých státech jsou podtrženy velkou řadou ocenění včetně londýnské burzy z roku 2016 za nejdynamičtěji se rozvíjející společnost, která patří mezi 1000 společností inspirujících Evropu.

líbí se vám profil comfort?

Zašlete nám nezávaznou poptávku. Připravíme Vám nabídku na míru.