O nás          Reference          Ke stažení          Kontakt

Comfort

OKna do vaší budoucnosti

Účinnost

možnost zasklení až do hloubky 54 mm.

COMFORT, to jsou 6komorová plastová okna se stavební hloubkou 81 mm a dorazovým těsněním, a to v možné variantě dvou nebo tří stupňů. Tělo profilu má silné proporce jednotlivých komor a díky tomu poskytuje možnost zasklení až do hloubky 54 mm (tedy možnost i dodatečné výměny skla na energeticky úspornější).

COMFORT je tak budoucnost pro ty, kterým záleží nejen na zhodnocení jejich nemovitosti, ale řeší i otázku možností změn pro následné generace.

Rovnováha

mezi náklady a životností

Kvalitní parametry profilu tak opravdu zajistí rovnováhu mezi úsporou energií a vynaloženými náklady. 6ti komorová konstrukce se stavební hloubkou profilu 81 mm v kombinaci s dorazovým těsněním a zvýšenou odtokovou hranou je vhodná pro rekonstrukce všech typů.

Dokonalost

Jednoduché ovladání a úžasná úspora

Požadavky kladené na moderní plastová okna jsou dnes podstatně vyšší, než tomu bylo v minulosti. Musí co nejvíce zabránit úniku tepla, aby co nejlépe šetřila drahou energii, a zajistit jednoduchost ovládání, které musí být propojeno s bezpečnostní a funkčností tak, aby poskytla maximální komfort a pohodlí bydlení. A to vše by mělo být propojeno se zajímavou cenou.

To všechno jsou důvody, proč jsou tato moderní a efektivní plastová okna COMFORT zárukou spokojenosti mnoha zákazníků.

Parametry

Plastová okna COMFORT zárukou spokojenosti mnoha zákazníků.

Doporučované použití skel:

Typ těsnění:

Počet komor:

Stavební hloubka:

Součinitel prostupu tepla celého okna:

Součinitel prostupu tepla sklem:

Součinitel prustupu tepla rámem:

Doporučené sklo:

Izolační trojsklo 4/18/4/18/4 (48mm)

Typ těsnění:

Dorazové dvojité nebo trojité

Počet komor:

6

Stavební hloubka:

81 mm

Součinitel prostupu tepla celého okna:

Uw = 0,5 W/m2k

Součinitel prostupu tepla sklem:

Ug = 0,5 W/m2k

Součinitel prostupu tepla rámem:

Uf = 1,0 W/m2k

Izolační trojsklo 4/18/4/18/4 (48mm)

Dorazové dvojité nebo trojité

6

81 mm

Uw = 0,5 W/m2k

Ug = 0,5 W/m2k

Uf = 1,0 W/m2k

Spousta možností​

Barvy profilů

Ornamentální a neprůhledná skla

Záruka:

5 let

Naše realizace

Prohlédněte si naše dokončené projekty​

Kousek historie

Co vedlo výrobce k použití stavebně hlubšího profilu 81mm, který má stejné teplotní parametry jako profil s hloubkou 76mm? Odpověď je jednoduchá. Cenová úspora za profil se středovým těsněním. Stabilita a pevnost je zajištěna správným osovým uložením ocelové výztuže. Ta zaručí dlouhou životnost i funkčnost, ale přitom došlo k cenové úspoře za středové těsnění.

Je tedy ideální na rekonstrukce chat a jiných rekreačních objektů, za velmi zajímavou cenu. Navíc mají okna COMFORT (naším subjektivním hodnocením) hezčí dekory a propracované struktury dřeva, než jsou barvy u ostatních profilových řad. Je ale důležité brát i v potaz, že následné sjednocení například s vnitřními parapety není tak jednoduché a je vždy lepší je podtrhnout jinou barvou. Obdivovat strukturu a design známého zlatého dubu bude snad každý, obzvlášť v oboustranném provedení dekoru.

Pokud Vám záleží hlavně na zhodnocení nemovitosti a přitom se nechcete hnát do dražších pasivních a nízkoenergetických variant plastových oken, jsou pro vás plastová okna COMFORT tím ideálním řešením.

Historie výrobce profilů DECCO začal s výrobou sice až v roce 2004, ale tím, že vstoupil na trh takto pozdě, musel zajistit kvalitu a technologii výroby na co nejvyšší možné úrovni tak, aby ve stávající konkurenci obstál. DECCO má tak nejen moderní strojní vybavení, ale i vlastní výzkumné a vývojové centrum. Profesionální tým a neustálé certifikování všech produktů v jednotlivých státech jsou podtrženy velkou řadou ocenění včetně londýnské burzy z roku 2016 za nejdynamičtěji se rozvíjející společnost, která patří mezi 1000 společností inspirujících Evropu.

líbí se vám profil comfort?

Zašlete nám nezávaznou poptávku. Připravíme Vám nabídku na míru.