O nás          Reference          Ke stažení          Kontakt
Search
Close this search box.

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie se přesně přizpůsobí vaším představám.

Žaluzie s variabilitou provedení

Venkovní žaluzie CETTA

Lamela ve tvaru písmena „C“ je oblíbeným typem pro svou úžasnou variabilitu. Lamely žaluzií CETTA lze naklápět na obě strany aniž by se poškodili a podstatně snižují výšku nábalu nad oknem. Právě proto je venkovní žaluzie CETTA ideálním řešením pro dodatečné zastínění u rekonstrukcí. Ladnost a lehkost předokenní žaluzie CETTA je potržena možností vedení lamel pomocí ocelového lanka bez nutnosti použití viditelný vodících lišt.
Venkovní žaluzie CETTA jsou základem pro dokonalé ovládání osvětlení: tvar, lehkost a nízká výška nábalu tak by se daly definovat.
Žaluzie s integrovaným těsněním

Venkovní žaluzie Zetta

Lamela ve tvaru písmena „Z“ je používaná pro svou vynikající těsnost. Lamely venkovních žaluzií ZETTA vytváří v zavřeném stavu celistvou plochu, která právě díky těsnění zaručuje dokonalé zastínění. Těsnění je do lamel vlisováno po její celé délce a tím je podstatně podpořen termoregulační efekt zabraňující vniknutí tepla do místnosti, zabraňuje průvanu a omezuje venkovní hluk. Navíc mají venkovní žaluzie ZETTA při zavřeném stavu nadčasový vzhled.
Venkovní žaluzie ZETTA zajišťuje více stability a větší odolnost: koncové čepele těsnění jsou dobrou volbou ideálního stínu.
Žaluzie propojují ladnost s funkčností

Venkovní žaluzie Setta

Lamela ve tvaru písmena „S“ je oblíbená právě pro svůj ladný vzhled, který i u velkých rozměrů oken dokáže jemně rozbít celou plochu do jednoduchých ohybů. Vlisované těsnění, které napomáhá plnému zastínění, podstatně zlepšuje termoregulaci v zavřené poloze lamel a tím i vypomůže s odhlučněním vaší domácnosti. Při naklopení venkovních lamel, dochází k mírnému přisvětlení pokojů s jemnějším vstupem přirozeného světla.
Venkovní žaluzie SETTA má výjimečně elegantní vzhled i perfektní funkci: excelentní měkké přisvětlení místnosti.