O nás          Reference          Ke stažení          Kontakt
Search
Close this search box.
Dokonalá okna tvoří dokonalé detaily.

řada vision

Zaručí nejvyšší úsporu i v extrémních podmínkách.

VYSPĚLOST

vision

Budoucnost je zde a nese jméno VISION +.

Velkolepé okenní plochy, elegantní design, dokonalá zvuková izolace, vynikající tepelná izolace, ale i optimální bezpečnost. To všechno jsou důležité detaily, které propojuje exkluzivní třída plastových oknech VISION. Jedná se o okna s nejvyšší energetickou úsporou, která se používají do pasivních domů.

POHODLÍ

Dokonalost jednotlivých detailů tak zajistí opravdu dlouhou životnost.

Kvalitní zpracování Greenline podtržené ultra tenkou technologií sváru s pořádným kováním, které již ve standardu používá zesílené panty, je jen začátkem toho, proč si vybrat tuto řadu oken.

EXKLUZIVITA

Moderní architektura totiž kromě velkolepých ploch oken VISION využívá i velkolepou škálu možností vybrat si z matných i lesklých barevných provedení, které se mezi sebou i kombinují.

AddOn VISION

Novinka, která v sobě kombinuje kompozitní křídlo budoucnosti s dokonalou ochranou AluClipu, které má přidané čtvrté sklo s integrovanou venkovní žaluzií.

Tato venkovní žaluzie je tak chráněná před všemi nepříznivými klimatickými podmínkami, takže s ní můžete stínit i při silném větru, aniž by se lamely poškodily. Jen cena je s ohledem na ceny venkovních žaluzií v ČR poměrně neúměrná