O nás          Reference          Ke stažení          Kontakt
Search
Close this search box.

Smart

Dveře o vás mnohé napoví, proměňte tedy ty své v opravdovou bránu do svého domova.

Funčnost

Bezpečí a vizitka domu v jednom.

Vstupní dveře by měli splňovat nejen nejvyšší požadavky na zabezpečení, ale zároveň by měli být i originální a nepřehlédnutelnou vizitkou vašeho domu.

A právě proto Vám nabízíme řadu dveří SMART, kde místo skla zasklíte křídlo originální dveří výplní. Ta je vyrobena z Thermo-izolační desky, do které jsou vyfrézovány různé typy otvorů pro bezpečnostní nebo dekorativní skla.

Typ dveří: S1; S2; S3; S4; S5; S6; S7; S8

Ladnost

barevné kombinace

Vaše dveřní výplň může být ozdobena kartáčovanými nerezovými rámečky INOX ale někdy je méně vlastně více _ posuďte sami

Typ dveří: S21; S22; S23; S24; S25; S26; S27; S28

Bezpečí

dveřní panty

ale protože otázka krásy je hodně individuální záležitost, nabízíme Vám i možnost vybrat si dveřní výplň přímo od výrobce.

Doporučujeme ty české www.vptrend.cz , kde naleznete od moderního frézovaného provedení výplní, přes dvoubarevné možnosti až po ozdobné drážky, varianty jsou i sklo-hliníková křídla a ozdobné pásky, nebo speciální barvy. I v jednoduchosti je krása a v sortimentu jsou také ty klasické lisované, s ozdobnými drážkami a lamelami. Další možností jsou výplně od výrobce www.perito.cz nebo hliníkové dveřní výplně s kombinací dřeva LIGNUM od výrobce www.rodenberg.ag tady už ale zaplatíte za originalitu i několik tisíc Eur.

Typ dveří: S09, S10, S11, S12, S29, S30, S31, S32

Parametry

SMART dveře a jejich základní příslušenství

Různé barvy profilů:

Různé typy skel:

Kontrola přístupů a samozavírače:

Různé barvy profilů

Ano

Různé typy skel

Ano

Kontrola přístupů a samozavírače

Ano

Ano

Ano

Ano

Dokumenty

Barvy profilů

Kliky

Druhy skla

Manuál

Záruka:

3 roky

Naše realizace

Prohlédněte si naše dokončené projekty​

Historie vchodových dveří

Vždy je potřeba si ale uvědomit, že vchodové dveře jsou nejvíce namáhaný prvek v celém domě, a proto by měli být vyrobeny ze stabilních a kvalitních komponentů (křídlo, výztuha, svařovací ježci) tak, aby zajistili pohodlné a funkční otvírání po dlouhá léta. Obzvláště ty plastové, kde přeci jen dochází k podstatně větší roztažnosti materiálu, než je tomu u hliníkových dveří. Proto se u vstupních dveří nehledí tolik na prostup tepla (Ud), ale na jejich bezchybné ovládání a uzamčení propojené s velkou bezpečností.

Velmi důležitým prvkem vstupních dveří jsou pak i kvalitní dveřní panty, které musí být seřiditelné ve všech 6ti směrech, tak aby nebyl problém dveře jednoduše seřídit i při náhlých teplotních změnách. Vstupní dveře vám musí přinášet RADOST a né starosti, proto jejich výběru věnujte svůj čas. Opravdu se Vám to vyplatí.

Do plastových vstupních dveří SMART nejčastěji osazujeme automatický systémy uzavírání kování, které tak nahrazuje manuální utěsnění pomocí otáčení klíče. Automatický systém má střelkové závory, které se po zavření dveří sami vysunou na hloubku cca 20 mm a dveře jsou tak jednoduše utěsněny. K jejich uzamčení dojde při následném otáčením klíčem, kdy kromě vysunutí středového zámku dojde i k vysunutí horního a spodního háku. Tím jsou dveře zajištěny (uzamčeny) proti nedovolenému vstupu.

U vstupních dveřních do větších objektů je možné otevírání nakombinovat i s dodatkovými systémy otevření pomocí karty, čipu, otiskem prstu nebo elektrickým impulsem vyslaným zevnitř objektu. A to buď jednoduchým způsobem přes elektrického vrátného (tzv.bzučák) nebo přes elektropohon, který je ukrytý ve vyfrézované kapse křídla. Pomocí elektrického impulsu dojde k odblokování a křídlo od rámu tzv. odskočí, což umožnuje volný přístup z venku, po dovření se opětovně dveře uzavřou a následně na třech bodech bez dodatečného otáčení klíče v zámku i uzamknou. GU Elektro Automat tak splňuje požadavky bezpečnosti RC 2 i RC 3 dle normy EN1267-1630.

Při nákupu vchodových dveří nesmíte tedy nikdy opomenout hlavní důvody, pro které dveře pořizujete – BEZPEČNOST, FUNKČNOST a VZHLED. A pokud mají být tyto důvody kvality zachovány počítejte i s tím že poctivé vstupní dveře budou stát peníze.

líbí se vám SMART vchodové dveře?

Zašlete nám nezávaznou poptávku. Připravíme Vám nabídku na míru.