O nás          Reference          Ke stažení          Kontakt
Search
Close this search box.

TREND

Dveře o vás mnohé napoví, proměňte tedy ty své v opravdovou bránu do svého domova.

Funčnost

Celoprosklená nebo rozdělená křídla?

Řada vstupních dveří TREND, se nechává buď celoprosklená, nebo se k rozdělení křídla používá profilový sloupek ten je vložen vertikálně nebo horizontálně do křídla a tím vznikne pole, které se vyplní kombinací průhledných či neprůhledných skel, nebo izolačními deskami stejných nebo různých barev.

Ukázka nejčastěji používaných typů pro zasklení TREND. (zde udělat něco zajímavého např. pokud na obrázek najedu zvětší se)

Typ dveří: T1; T2; T3; T4; T5; T6; T7; T8

Ladnost

i u protipožárních dveří

Díky možnosti vlastního vyjádření se řada TREND stala velmi oblíbenou a používanou a to jak pro dveře v plastu tak v hliníku. Navíc trendem posledních let je použití celoproskleného prvku dveří, který má v sobě pouze moderní dekorativní sklo Mastercarre či pískování Matelux, bez jakéhokoliv jiného dělení.

Typ dveří: T9; T10; T11; T12; T13; T14; T15; T16

Bezpečí

dveřní panty

Dalším velice důležitým prvkem vstupních dveří jsou kvalitní dveřní panty, které jsou zodpovědné za správnou funkci a podléhají velké náročnosti pro zajištění nesčetného otevírání, které musí být pohodlné v kombinaci s jednoduchým způsobem možnosti seřízení.

Typ dveří: T17; T18; T19; T20; T21; T22; T23; T24

Parametry

TREND dveře a jejich základní příslušenství

Různé barvy profilů:

Různé typy skel:

Kontrola přístupů a samozavírače:

Různé barvy profilů

Ano

Různé typy skel

Ano

Kontrola přístupů a samozavírače

Ano

Ano

Ano

Ano

Dokumenty

Barvy profilů

Kliky

Druhy skla

Manuál

Záruka:

3 roky

Naše realizace

Prohlédněte si naše dokončené projekty​

Historie vchodových dveří

Proč si za dveře připlatit? Vždy si pamatujte, že vchodové dveře patří mezi nejvíce namáhaný a používaný prvek v celém domě, i proto musí být vyrobeny z kvalitních a pevnostně stabilních komponentů. To platí hlavně pro ty plastové (silné křídlo, uzavřená výztuha, svařovací ježci) tak, aby zajistili dlouholetou a bezchybnou funkčnost.

Materiál tedy výběr mezi plastem nebo hliníkem volím vždy podle toho kolik lidí denně dveře používá, nebo toho který materiál je mi sympatičtější. Protože cenový rozdíl mezi nimi není zas tak velký. U vstupních dveří se totiž nehledí tolik na součinitel prostupu tepla (Ud), ale největší důraz je kladen na bezchybný systém uzamčení, odolnost proti nedovolenému vniknutí a jednoduchost jejich seřízení.

Na plastové vstupní dveře BASIC nejčastěji osazujeme automatický systém uzavírání kování, které tak nahrazuje manuální utěsnění pomocí otáčení klíče. Automatický systém má střelkové závory, které se po zavření dveří sami vysunou na hloubku cca 20 mm a dveře jsou tak jednoduše utěsněny. K jejich uzamčení dojde při následném otáčením klíčem, kdy kromě vysunutí středového zámku dojde i k vysunutí horního a spodního háku. Tím jsou dveře zajištěny (uzamčeny) proti nedovolenému vstupu.

U vstupních dveřních do větších objektů vždy používám vstupní dveře z hliníku. Jsou odolnější a pevnější i s ohledem na nízkou roztažnost materiálu, takže je není potřeba tolik seřizovat. K těmto dveřím navíc doporučujeme nakombinovat otevírání i s dodatkovými systémy otevření pomocí karty, čipu, otiskem prstu nebo elektrickým impulsem vyslaným zevnitř objektu. A to buď jednoduchým způsobem přes elektrického vrátného (tzv.bzučák) nebo přes elektromotorický pohon, který je ukrytý ve vyfrézované kapse křídla a pomocí elektrického impulsu dojde k odemčení zámků a křídlo od rámu tzv. odskočí, což umožnuje volný přístup z venku, po dovření se opětovně dveře uzamknou.

Při nákupu vchodových dveří nesmíte tedy nikdy opomenout hlavní důvody, pro které si dveře pořizujete – BEZPEČNOST, FUNKČNOST a VZHLED. A pokud mají být tyto důvody kvality zachovány počítejte i s tím, že poctivé vchodové dveře budou stát i peníze.

líbí se vám Trend vchodové dveře?

Zašlete nám nezávaznou poptávku. Připravíme Vám nabídku na míru.