O nás          Reference          Ke stažení          Kontakt
Search
Close this search box.

Heroal W72

OKna do vaší budoucnosti

Rovnováha

Dokonalá harmonie mezi odolností a designem.

Prvotřídní materiály, technické dokonalosti do nejmenších detailů a nepřeberné množství tvůrčích možností, tím vším se vyznačuje efektivní a systémová technika Heroal.

Okna Heroal W 72 jsou k dispozici v moderním provedení profilu při zachování ultratenkého vzhledu s vynikajícími izolačními schopnostmi, které vytvářejí dokonalou harmonii mezi tímto odolným materiálem, čistým designem a architektonickými výzvami.

Účinnost

Minimální hloubka a dokonalá izolace

Díky hliníkovému okennímu systému W 72 má Heroal ve svém programu všestrannou nabídku, která Vám nabízí nejvyšší funkčnost a flexibilitu pro všechny oblasti použití. Jeho unikátní geometrie izolátorů a 100% vypěnění středové izolační komory, dosahuje na ty nejlepší hodnoty izolace v kombinaci s touto minimální stavební hloubkou. Navíc se nově využívá termických bublinek v rohu izolátorů, které podstatně zlepšují tepelný odpor.
V zimě tedy ušetříte za náklady na vytápění a v létě za energie na klimatizování místností.
Nosnost systému Heroal W 72 je až 300 kg na křídlo. To Vám zaručí opravdovou funkčnost a dlouhou životnost. Maximální výška křídla je 2800 mm a možnost jeho zasklení je až 66 mm tloušťky skel.

Ladnost

mezi inovací a spolehlivostí.

To všechno jsou přednosti, které přesvědčí. I proto již po desetiletí je Heroal se svými inovativními řešeními, s používáním hliníku na opláštění budov, spolehlivým partnerem architektů, investorů a zpracovatelů po celém světě. A vy pak oceníte nejen pestrou škálu uspořádání, ale i speciálních barev. Díky tomu budete moct zrealizovat všechna své individuální přání o dokonalém domu. Protože tyto nově navržená okna mohou změnit vzhled jakéhokoli prostoru.

Parametry

Unikátní rozměry stejně jako unikátní výsledky.

Doporučované použití skel:

Typ těsnění:

Počet komor:

Stavební hloubka rámu:

Stavební hloubka křídla:

Součinitel prostupu tepla celého okna:

Součinitel prostupu tepla sklem:

Součinitel prustupu tepla rámem:

Doporučené sklo:

Izolační dvojsklo 4/16/4 (24 mm)

Typ těsnění:

Středové náběhové těsnění

Počet komor:

3 + přerušení tepelného mostu

Stavební hloubka rámu:

84 mm

Stavební hloubka křídla:

72 mm

Součinitel prostupu tepla celého okna:

Uw = 0,87 W/m2k

Součinitel prostupu tepla sklem:

Ug = 0,5 W/m2k

Součinitel prostupu tepla rámem:

Uf = 1,3 W/m2k

Izolační dvojsklo 4/16/4 (24 mm)

Středové náběhové těsnění

3 + přerušení tepelného mostu

84 mm

72 mm

Uw = 0,87 W/m2k

Ug = 0,5 W/m2k

Uf = 1,3 W/m2k

Spousta možností​

Barvy profilů

Ornamentální a neprůhledná skla

Záruka:

5 let

Naše realizace

Prohlédněte si naše dokončené projekty​

HEROAL historie

Historie výrobce HEROAL začala v roce 1874 původně jako rodinná obuvnická firma. Až v roce 1948 do ní nastupuje vnuk zakladatele společnosti a směr firmy se podstatně mění a je veden vynalézavým duchem. Věnuje se výrobě a vývoji nových výrobků a v roce 1958 se zapisuje do obchodního rejstříku.

Tím, že se stále zabývá novými nápady a vyvíjí, co jen může, přináší ve stejném roce novinku – první dvoustěnnou hliníkovou lamelu rolety, která vypadá stejně tak, jak ji znáte i dnes. Díky tomu se vrhá střemhlavě na hliník a nové materiály. A v roce 1968 dává své společnosti jméno HEROAL. Po jeho typu nových a kreativních hliníkových lamel k předokenním roletám je obrovský hlad. A tak zvětšuje výrobu a pouští se do dalších aktivit, za dva roky začíná s výrobou oken a dveří z tohoto exkluzivního materiálu. Krátce na to otvírá nové pobočky ve Francii, následuje Švýcarsko. A tím vzniká zcela nový HEROAL, který se v 80. a 90. letech zaměřuje na zdvižné systémy, prosklené fasády a protipožární prvky. V roce 2000 dochází k vývoji nového práškového lakování hwr Heroal, kterou následovala oblast hliníkových střech, růst poboček a showroomů po celém světě (USA, Francie ale i Praha). V posledních letech se Heroal ještě zvětšil o prefabrikované panely a stínící techniku i slunolamy.

líbí se vám profil W72?

Zašlete nám nezávaznou poptávku. Připravíme Vám nabídku na míru.