O nás          Reference          Ke stažení          Kontakt
Search
Close this search box.

Heroal W77

OKna do vaší budoucnosti

Heroal W77 profil

Rovnováha

Překonává požadavky aktuální vyhlášky o energetických úsporách EnEV.

Jedinečná inovativní technologie izolačních příček profilu Heroal W 77 spojuje maximální zatížitelnost konstrukce s minimálními teplotními ztrátami. Navíc geometrie vnitřních izolačních příček spolu s termickými bublinkami v rozích izolátoru zajišťují podstatně menší spotřebu energie a tím zároveň výrazně zlepšuje hodnoty pro přenos tepla.

Díky tomu dosahuje systém Heroal W 77 při konstrukční hloubce 77 mm v rámu a 89 mm v křídle hodnot Uw, které překonávají požadavky aktuální vyhlášky o energetických úsporách EnEV.

Účinnost

Rozumná konstrukční hloubka s jedinečnými energetickými hodnotami.

Nejvýznamnějším charakteristickým znakem okenního systému heroal W 77 je rozumná konstrukční hloubka v kombinaci s jedinečnými energetickými hodnotami tohoto profilu. To v praxi znamená daleko méně materiálu, energie na výrobu, ale i ostatních vstupních zdrojů. A naopak to přináší větší hospodárnost a udržitelnost. Vše je tak ve vzájemném souladu a propojení.

Ladnost

a to včetně rolet.

Dostává se Vám tak k dispozici okenní systém s velkým množstvím kreativních řešení v nejvyšší kvalitě při zachování maximální spolehlivosti produktu pro plnou akceptaci celé koncepce individuální architektury. Možné také v kombinaci s bezpečnostními roletami Heroal RS 37 z nerezové oceli – lze tak okna zajistit vysokým stupněm zabezpečení proti možnému vloupání.

Parametry

Nosnost křídla až 300kg.

Doporučované použití skel:

Typ těsnění:

Počet komor:

Stavební hloubka rámu:

Stavební hloubka křídla:

Součinitel prostupu tepla celého okna:

Součinitel prostupu tepla sklem:

Součinitel prustupu tepla rámem:

Doporučené sklo:

Izolační dvojsklo 4/16/4 (24 mm)

Typ těsnění:

Středové náběhové těsnění

Počet komor:

3 + přerušení tepelného mostu

Stavební hloubka rámu:

89 mm

Stavební hloubka křídla:

77 mm

Součinitel prostupu tepla celého okna:

Uw = 0,77 W/m2k

Součinitel prostupu tepla sklem:

Ug = 0,5 W/m2k

Součinitel prostupu tepla rámem:

Uf = 1,1 W/m2k

Izolační dvojsklo 4/16/4 (24 mm)

Středové náběhové těsnění

3 + přerušení tepelného mostu

89 mm

77 mm

Uw = 0,77 W/m2k

Ug = 0,5 W/m2k

Uf = 1,1 W/m2k

Spousta možností​

Barvy profilů

Ornamentální a neprůhledná skla

Záruka:

5 let

Naše realizace

Prohlédněte si naše dokončené projekty​

HEROAL historie

Historie výrobce HEROAL začala v roce 1874 původně jako rodinná obuvnická firma. Až v roce 1948 do ní nastupuje vnuk zakladatele společnosti a směr firmy se podstatně mění a je veden vynalézavým duchem. Věnuje se výrobě a vývoji nových výrobků a v roce 1958 se zapisuje do obchodního rejstříku.

Tím, že se stále zabývá novými nápady a vyvíjí, co jen může, přináší ve stejném roce novinku – první dvoustěnnou hliníkovou lamelu rolety, která vypadá stejně tak, jak ji znáte i dnes. Díky tomu se vrhá střemhlavě na hliník a nové materiály. A v roce 1968 dává své společnosti jméno HEROAL. Po jeho typu nových a kreativních hliníkových lamel k předokenním roletám je obrovský hlad. A tak zvětšuje výrobu a pouští se do dalších aktivit, za dva roky začíná s výrobou oken a dveří z tohoto exkluzivního materiálu. Krátce na to otvírá nové pobočky ve Francii, následuje Švýcarsko. A tím vzniká zcela nový HEROAL, který se v 80. a 90. letech zaměřuje na zdvižné systémy, prosklené fasády a protipožární prvky. V roce 2000 dochází k vývoji nového práškového lakování hwr Heroal, kterou následovala oblast hliníkových střech, růst poboček a showroomů po celém světě (USA, Francie ale i Praha). V posledních letech se Heroal ještě zvětšil o prefabrikované panely a stínící techniku i slunolamy.

líbí se vám profil W77?

Zašlete nám nezávaznou poptávku. Připravíme Vám nabídku na míru.