O nás          Reference          Ke stažení          Kontakt
Search
Close this search box.

Ponzio PE68

OKna do vaší budoucnosti

Efektivita

Vysoká kvalita jak tepelné tak zvukové izolace.

Jedná se o standardní řadu s hloubkou rámu 68 mm a hloubkou křídla 76 mm, která je osazena masivním dvousložkovým středovým těsněním. To rozděluje konstrukci na studenou a teplou zónu a zaručuje vysokou kvalitu tepelné a zvukové izolace. Navíc díky své elegantní a jednoduché konstrukci si zachovává úzké linie profilu, takže velké formáty skel krásně vyniknou a profil je svou ladností jen doplňuje.

 

Vyspělost

Pevnost, pohoda, izolace

Konstrukce profilu lze v závislosti na umístění doplnit o izolačně uzavřenou pod zasklívací komoru, která spolu s termo izolačními prvky podstatně zlepší tepelně izolační vlastnosti celého profilu na Uf= 1,4 W/m2K. Dojde tak k propojení důležitých funkčních vlastností (pevnost konstrukce a statické možnosti s tepelnou pohodou), a to při zachování elegance konstrukčních prvků profilu.

Dostupnost

netradičních rohových sloupků

Cenová dostupnost je jedním ze silných kritérií systému PONZIO. My ještě vidíme výhodu v tom, že společnost PONZIO je schopna reagovat na požadavky zákazníka a již mnohokrát nám vyšla vstříc s výrobou nestandardních rohových sloupků a jiných nadokenních prodloužených rámů, které jinak nevyrábí, tak aby byly všechny navržené architektonické představy klienta splněny. Vždy jim jde hlavně propojení vaší představy se spokojeností.

Parametry

propojení vaší představy se spokojeností.

Doporučované použití skel:

Typ těsnění:

Počet komor:

Stavební hloubka rámu:

Stavební hloubka křídla:

Součinitel prostupu tepla celého okna:

Součinitel prostupu tepla sklem:

Součinitel prustupu tepla rámem:

Doporučené sklo:

Izolační trojsklo 4/18/4/18/4 (48 mm)

Typ těsnění:

Středové náběhové těsnění

Počet komor:

3 + přerušení tepelného mostu

Stavební hloubka rámu:

68 mm

Stavební hloubka křídla:

76 mm

Součinitel prostupu tepla celého okna:

Uw = 0,95 W/m2k

Součinitel prostupu tepla sklem:

Ug = 0,5 W/m2k

Součinitel prostupu tepla rámem:

Uf = 1,4 W/m2k

Izolační trojsklo 4/18/4/18/4 (48 mm)

Středové náběhové těsnění

3 + přerušení tepelného mostu

68 mm

76 mm

Uw = 0,95 W/m2k

Ug = 0,5 W/m2k

Uf = 1,4 W/m2k

Spousta možností​

Barvy profilů

Ornamentální a neprůhledná skla

Záruka:

5 let

Naše realizace

Prohlédněte si naše dokončené projekty​

PONZIO historie

Historie výrobce PONZIO nesahá tak daleko jako u jiných výrobců, ale je potvrzením tvrdé a neustálé práce nejen na vývoji, která začala v roce 1995 a pokračuje až do dnes. Ponzio spolupracuje jak s architekty, tak pomáhá při racionálním rozhodování i individuálním investorům, kteří mají své představy o tom jak by jejich vytoužená obytná nebo administrativní budova měla vypadat. Ponzio nabízí rychlá a pokročilá technická řešení s propojením na vynikající užitné vlastnosti jejich výrobků. Díky tomu jejich nabídka splňuje očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Cílem není jen vyvíjet, inovovat výrobky a poskytovat nejlepší kvalitu, ale snaží se to všechno propojit s dokonalou službou a podporou všech skupin, se kterými spolupracuje. Nepochybně se vyznačuje jedinečným a vysoce efektivním systémem služeb pro zákazníky, a mnohé zavedené společnosti by se od nich mohly učit, co je otevřený přístup k zákazníkovi.

líbí se vám profil PE68?

Zašlete nám nezávaznou poptávku. Připravíme Vám nabídku na míru.