O nás          Reference          Ke stažení          Kontakt
Search
Close this search box.

Ponzio PE78N HI

OKna do vaší budoucnosti

Vyspělost

Vysoká pevnost a nízkoenergetičnost.

Hliníkový okenní systém 78N HI je určen pro nízkoenergetické budovy a konstrukce s vysokými požadavky na tepelnou izolaci. Hliníkový rám o hloubce 78 mm s hloubkou křídla 86 mm je osazen masivním dvoukomponentním středovým těsněním, vyplněnou podzasklívací komorou a vypěněným středovým mostem. Tím tento systém hliníkových oken docílil vysoké pevnosti konstrukce při zachování vynikajících izolačních vlastností.

Efektivita

Více světla díky SLIM provedení

Elegantní a jednoduché linie celé okenní konstrukce se dají ještě posunout na ultratenké provedení SLIM, kde je celé křídlo schované do konstrukce rámu. To přináší ještě více světla z velkoformátových prvků, u kterých máte pocit, že jsou bez hranic a ohraničení. Dojde tak k plnému propojení vašeho interiéru s vaší zahradou a vy si ji vychutnáte bez jakýchkoliv rušivých vjemů.

Dostupnost

bezkonkurenční cenová hladina

Cenová dostupnost je jedním ze silných kritérií systému PONZIO. My ještě vidíme výhodu v tom, že společnost PONZIO je schopna reagovat na požadavky zákazníka a již mnohokrát nám vyšla vstříc s výrobou nestandardních rohových sloupků a jiných nadokenních prodloužených rámů, které jinak nevyrábí, tak aby byly všechny navržené architektonické představy klienta splněny. Vždy jim jde hlavně propojení vaší představy se spokojeností.

Parametry

propojení vaší představy se spokojeností.

Doporučované použití skel:

Typ těsnění:

Počet komor:

Stavební hloubka rámu:

Stavební hloubka křídla:

Součinitel prostupu tepla celého okna:

Součinitel prostupu tepla sklem:

Součinitel prustupu tepla rámem:

Doporučené sklo:

Izolační dvojsklo 4/16/4 (24 mm)

Typ těsnění:

Středové náběhové těsnění

Počet komor:

3 + přerušení tepelného mostu

Stavební hloubka rámu:

78 mm

Stavební hloubka křídla:

86 mm

Součinitel prostupu tepla celého okna:

Uw = 0,83 W/m2k

Součinitel prostupu tepla sklem:

Ug = 0,5 W/m2k

Součinitel prostupu tepla rámem:

Uf = 1,1 W/m2k

Izolační dvojsklo 4/16/4 (24 mm)

Středové náběhové těsnění

3 + přerušení tepelného mostu

78 mm

86 mm

Uw = 0,83 W/m2k

Ug = 0,5 W/m2k

Uf = 1,1 W/m2k

Spousta možností​

Barvy profilů

Ornamentální a neprůhledná skla

Záruka:

5 let

Naše realizace

Prohlédněte si naše dokončené projekty​

PONZIO historie

Historie výrobce PONZIO nesahá tak daleko jako u jiných výrobců, ale je potvrzením tvrdé a neustálé práce nejen na vývoji, která začala v roce 1995 a pokračuje až do dnes. Ponzio spolupracuje jak s architekty, tak pomáhá při racionálním rozhodování i individuálním investorům, kteří mají své představy o tom jak by jejich vytoužená obytná nebo administrativní budova měla vypadat. Ponzio nabízí rychlá a pokročilá technická řešení s propojením na vynikající užitné vlastnosti jejich výrobků. Díky tomu jejich nabídka splňuje očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Cílem není jen vyvíjet, inovovat výrobky a poskytovat nejlepší kvalitu, ale snaží se to všechno propojit s dokonalou službou a podporou všech skupin, se kterými spolupracuje. Nepochybně se vyznačuje jedinečným a vysoce efektivním systémem služeb pro zákazníky, a mnohé zavedené společnosti by se od nich mohly učit, co je otevřený přístup k zákazníkovi.

líbí se vám profil PE78N HI?

Zašlete nám nezávaznou poptávku. Připravíme Vám nabídku na míru.