O nás          Reference          Ke stažení          Kontakt
Search
Close this search box.

Classic

OKna do vaší budoucnosti

Krása

To, co se u jiných výrobců často používá jen pro PRÉMIOVÁ okna, používáme u nás už pro základní řadu, která jsou označená jako CLASSIC.

A co to přesně znamená kvalitní zpracování výjimečného materiálu?

Plastová okna CLASSIC jsou vyráběna z profilu Profine, který díky své vylepšené receptuře granulátu profilu HDF a inovativní metodě zpracování dosahuje daleko hladšího povrchu profilu, ten má vliv nejen na krásný a lesklý vzhled profilů, ale hlavně jednodušší a lehčí čištění těchto povrchů.

Lehkost

Nové technologie ultra tenkého sváru V-Perfekt.

Ten podtrhne dokonalost nejen u bílých, ale i u barevných spektrálních a strukturálních dekorových oken, které jsou tak oblíbené v moderní architektuře.

Dostupnost

Nejnovější typ celoobvodového kování, které používáme již od roku 2020.

Tento progresivní typ, byl představen na veletrhu Fensterbau Frontale v roce 2018 a ihned si vydobyl ta nejvyšší ocenění díky zesílené konstrukci spodního pantu na zatížení 150Kg, působivou pojistkou proti chybné manipulaci anebo bezpečnostní pojistkou „TiltSafe“ pro vyklopení při zachování správné funkčnosti i u velkých a těžkých křídel.

Parametry

Okna CLASSIC se tak dokonale přizpůsobí každému zákazníkovi podle jeho konkrétních požadavků.

Doporučované použití skel:

Typ těsnění:

Počet komor:

Stavební hloubka:

Součinitel prostupu tepla celého okna:

Součinitel prostupu tepla sklem:

Součinitel prustupu tepla rámem:

Doporučené sklo:

Izolační dvojsklo 4/16/4 (24 mm)

Typ těsnění:

Dorazové

Počet komor:

5

Stavební hloubka:

70 mm

Součinitel prostupu tepla celého okna:

Uw = 1,1 W/m2k

Součinitel prostupu tepla sklem:

Ug = 1,0 W/m2k

Součinitel prostupu tepla rámem:

Uf = 1,3 W/m2k

Izolační dvojsklo 4/16/4 (24 mm)

Dorazové

5

70 mm

Uw = 1,1 W/m2k

Ug = 1,0 W/m2k

Uf = 1,3 W/m2k

Spousta možností​

Barvy profilů

Ornamentální a neprůhledná skla

Záruka:

5 let

Naše realizace

Prohlédněte si naše dokončené projekty​

Vyznačují se vysokou energetickou úsporou a dlouhou životností. Kvalitní a pokročilé parametry odpovídají všem požadavkům moderního stavebnictví.

Celoobvodové kování NX bylo představeno na veletrhu Fensterbau Frontale v roce 2018 a ihned si vydobylo ta nejvyšší ocenění díky zesílené konstrukci spodního pantu na zatížení 150Kg, působivou pojistkou proti chybné manipulaci anebo bezpečnostní pojistkou „TiltSafe“ pro vyklopení při zachování ochrany proti vloupání dle RC2.

Historie výrobce TROCAL začala v roce 1954, kdy jako průkopník výroby plastových oken začal vyrábět sériově okna a od té doby byl považován za lídra v inovacích a technologii. V roce 2008 koupila TROCAL spolu s profily KBE a KÖMMERLING celosvětová skupina PROFINE Group, která nejprve představila HEBE-SHIEBE systém 88 PremiDoor a v roce 2018 zahájila se sjednocování produktů těchto tří samostatných systémů. Výsledkem je 7komorový profil se stavební hloubkou 88 mm, který je u profilů KBE, KÖMMERLING i TROCAL stejný. U nás jde o nejvyšší řadu VISION + aneb Profine Trocal 88.

líbí se vám profil classic?

Zašlete nám nezávaznou poptávku. Připravíme Vám nabídku na míru.