O nás          Reference          Ke stažení          Kontakt
Search
Close this search box.

CLASSIC+

OKna do vaší budoucnosti

Krása

Lehkost konstrukce a moderní trendy.

Krása je vždy subjektivní pocit. My se ale snažíme propojit lehkost konstrukce s požadavky nejnovějších trendů moderní architektury. I proto jsme v roce 2022 připravili novou kolekci lesklých i hedvábně matných folií, a to nejen v odstínech šedé barvy.

Udělejte si čas a přijďte se podívat a vyzkoušet lehkost, krásu i dostupnost oken CLASSIC +.

Lehkost

pevnější a hladší profil.

Plastová okna CLASSIC + jsou výsledkem promyšlené konstrukce. Profilová kombinace rámu a křídla okna vyniká krásou jednoduchý a úzkých linií, kterou podtrhuje ultra tenký svár rohu okna V-Perfekt.

Díky vylepšené receptuře granulátu, bezolovnatých stabilizátorů na bázi vápníku + zinku a inovativní metodě zpracování při použití příhradové konstrukce uvnitř rámu je povrch profilu nejen hladší, ale i pevnější pro možnost výroby nadstandardních velikostí prvků.

Dostupnost

Volba těsněni podle vašeho gusta.

Jedná se o velmi zajímavý produkt s šesti komorami a stavební hloubkou 76 mm, ke kterému se vrací většina výrobců profilů na světovém trhu.

Propojuje totiž výhodným způsobem vstupní cenu použitých surovin s vynikajícím součinitelem prostupu tepla. Navíc možnost použití stejného profilu v systému dorazového těsnění Top, nebo středového těsnění Top + s ještě lepší tepelnou a zvukovou izolací.

Díky tomu si můžete, zvolit typ těsnění podle využití dané místnosti, nebo objekt rozdělit na vytápěné a nevytápěné zóny.

Parametry

Okna CLASSIC + tak dokonale propojují přirozenou funkčnost s výbornými parametry izolačních vlastností.

Doporučované použití skel:

Typ těsnění:

Počet komor:

Stavební hloubka:

Součinitel prostupu tepla celého okna:

Součinitel prostupu tepla sklem:

Součinitel prustupu tepla rámem:

Doporučené sklo:

Izolační trojsklo 4/18/4/18/4 (48mm)

Typ těsnění:

Dorazové

Počet komor:

6

Stavební hloubka:

76 mm

Součinitel prostupu tepla celého okna:

Uw = 0,75 W/m2k

Součinitel prostupu tepla sklem:

Ug = 0,5 W/m2k

Součinitel prostupu tepla rámem:

Uf = 1,0 W/m2k

Izolační trojsklo 4/18/4/18/4 (48mm)

Dorazové

6

76 mm

Uw = 0,75 W/m2k

Ug = 0,5 W/m2k

Uf = 1,0 W/m2k

Spousta možností​

Barvy profilů

Ornamentální a neprůhledná skla

Záruka:

10 let

Naše realizace

Prohlédněte si naše dokončené projekty​

Kousek historie

Co vedlo výrobce k použití stavebně hlubšího profilu 81mm, který má stejné teplotní parametry jako profil s hloubkou 76mm? Odpověď je jednoduchá. Cenová úspora za profil se středovým těsněním. Stabilita a pevnost je zajištěna správným osovým uložením ocelové výztuže. Ta zaručí dlouhou životnost i funkčnost, ale přitom došlo k cenové úspoře za středové těsnění.

Je tedy ideální na rekonstrukce chat a jiných rekreačních objektů, za velmi zajímavou cenu. Navíc mají okna COMFORT (naším subjektivním hodnocením) hezčí dekory a propracované struktury dřeva, než jsou barvy u ostatních profilových řad. Je ale důležité brát i v potaz, že následné sjednocení například s vnitřními parapety není tak jednoduché a je vždy lepší je podtrhnout jinou barvou. Obdivovat strukturu a design známého zlatého dubu bude snad každý, obzvlášť v oboustranném provedení dekoru.

Pokud Vám záleží hlavně na zhodnocení nemovitosti a přitom se nechcete hnát do dražších pasivních a nízkoenergetických variant plastových oken, jsou pro vás plastová okna COMFORT tím ideálním řešením.

Historie výrobce profilů DECCO začal s výrobou sice až v roce 2004, ale tím, že vstoupil na trh takto pozdě, musel zajistit kvalitu a technologii výroby na co nejvyšší možné úrovni tak, aby ve stávající konkurenci obstál. DECCO má tak nejen moderní strojní vybavení, ale i vlastní výzkumné a vývojové centrum. Profesionální tým a neustálé certifikování všech produktů v jednotlivých státech jsou podtrženy velkou řadou ocenění včetně londýnské burzy z roku 2016 za nejdynamičtěji se rozvíjející společnost, která patří mezi 1000 společností inspirujících Evropu.

líbí se vám profil classic+?

Zašlete nám nezávaznou poptávku. Připravíme Vám nabídku na míru.