O nás          Reference          Ke stažení          Kontakt
Search
Close this search box.

classic

"Vyráběna technologií používanou
v nejvyšších produktových řadách..."

...Vyznačují se vysokou energetickou úsporou a dlouhou životností. Kvalitní a pokročilé parametry odpovídají všem požadavkům moderního stavebnictví

/

krása

To, co se u jiných výrobců často používá jen pro PREMIOVÁ♛ okna, používáme u nás už pro ta základní, označená jako CLASSIC.

A co to přesně znamená kvalitní zpracování výjimečného materiálu? Plastová okna CLASSIC jsou vyráběna z profilu Profine Trocal, který díky své vylepšené receptuře granulátu HDF a inovativní metodě zpracování dosahuje daleko hladšího povrchu profilu. To je důležité nejen pro velkou odolnost proti povětrnostním vlivům, ale lze na něj i aplikovat technologii ultra tenkého sváru V-Perfekt.

//

lehkost

Lehkost a krása tohoto sváru tak vynikne nejen u bílých, ale i u polo-dekorových a celobarevných dekorových oken. A to především u barev spektrálních a strukturálních, které jsou velice oblíbené v moderní architektuře.

///

dostupnost

Další důležitou součástí těchto oken je nejnovější typ kování ROTO NX, které používáme již od roku 2020.

Tento progresivní typ celoobvodového kování NX byl představen na veletrhu Fensterbau Frontale v roce 2018 a ihned si vydobyl ta nejvyšší ocenění díky zesílené konstrukci spodního pantu na zatížení 150Kg, působivou pojistkou proti chybné manipulaci anebo bezpečnostní pojistkou „TiltSafe“ pro vyklopení při zachování ochrany proti vloupání dle RC2. 

ROTO NX se přizpůsobí každému zákazníkovi na míru jeho konkrétních požadavků.

Parametry

počet komor: 5

Stavební hloubka: 70 až 74 mm

Typ těsnění: dorazové 

Doporučované použití skel:
izolační dvojsklo 4/16/4 (24 mm)
Součinitel prostupu tepla Uf (rámem) 1,2 W/m2K rámem
= znamená rám a křídlo včetně ocelových výztuh
Součinitel prostupu tepla Ug (sklem) 1,0 W/m2K sklem
= skla včetně pokovení, těžkého plynu a distančního rámečku.
Celkový součinitel okna Uw (okna) 1,1 W/m2K okna
= rozměrová plocha okna 780*1420 mm včetně skel a rámu

historie

//

Historie výrobce TROCAL začala v roce 1954, kdy jako průkopník výroby plastových oken začal vyrábět sériově okna a od té doby byl považován za lídra v inovacích a technologii. V roce 2008 koupila TROCAL spolu s profily KBE a KÖMMERLING celosvětová skupina PROFINE Group, která nejprve představila HEBE-SHIEBE systém 88 PremiDoor

a v roce 2018 zahájila se sjednocování produktů těchto tří samostatných systémů. Výsledkem je 7komorový profil se stavební hloubkou 88 mm, který je u profilů KBE, KÖMMERLING i TROCAL stejný. U nás jde o nejvyšší řadu VISION + aneb Profine Trocal 88.

Spousta možností​

Barvy profilů

Ornamentální a neprůhledná skla

Parapety vnitřní

Parapety venkovní

Dokumenty

Záruka:

5 let

Další výhody:

Zaujal vás profil classic?

Zašlete nám nezávaznou poptávku. Připravíme Vám nabídku na míru.

Naše realizace

Prohlédněte si naše dokončené projekty.